Gösterilen sonuç sayısı: 7

JUUL POD LİKİT

Juul Pod Likit Ürün Çeşitleri Pod Türkiye Satış sitemizde orjinal olarak yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ve aynı gün gönderi ile kargoya verilmektedir. Juul Pod Kartuş çeşitlerinde en çok beğenilen ve sipariş verilen Juul Mango kartuş, Klasik Tabacco ve Virginia Tobacco çeşitleridir. 4’lü ve 2’li paketler stoklarımızda yer almakta olup, % 5 ve 1.7 mg olarak mevcuttur. Her bir Juul Pods kartuşun içinde 1.7 mg Nikotin vardır. En çok tercih edilen Kahve ve Mango pod çeşitleri stoklarımızda sürekli yer almakta olup, diğer ürün çeşitleri de kapalı kutu ve orijinal olarak adresinize en hızlı şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Juul Pod Kartuşları Nasıl Kullanılır?

Pod içerisinde yer alan renkli kapağı çıkarın ve JUUL pod yedek kartuşlarınızdan birini cihazın ucuna takabilirsiniz. Juul Türkiye cihaz modelleri orijinal ve kapalı kutu olarak satışa sunulmuş olup, yine orijinal podlar en geniş stok yelpazesi ile satın alabilirsiniz. Bu, kartuş ve ağızlık olarak iki katına çıkar ve içime hazır hale gelebilirsiniz! Herhangi bir tuş olmadığından pratik şekilde kullanabileceksiniz.

Juul Golden Tobacco 1.8 Pod KartuşJuul Golden Tobacco 1.8 Pod Kartuş

Juul Pod Kartuş

Juul Golden Tobacco 1.8

650 
JUUL2 Autumn Tobacco Pod 2'li Kartuş Sipariş Ver

Juul Pod Kartuş

JUUL2 Autumn Tobacco

650 
Juul 2 Crisp Menthol 2'li Podjuul2 pod kartuş , juul kartuş

Juul Pod Kartuş

Juul 2 Crisp Menthol

650 
Juul 2 Polar Menthol 2'li Pod Kartuş

Juul Pod Kartuş

Juul 2 Polar Menthol

650 
JUUL2 Summer Menthol Pod 2'li Kartuş

Juul Pod Kartuş

JUUL2 Summer Menthol

650 
JUUL 2 Ruby Menthol 2'li Orijinal Pod Kartuş

Juul Pod Kartuş

JUUL 2 Ruby Menthol

650 
Juul 2 Virginia Tobacco Pod 2'li Kartuş Sipariş Ver
650 

Juul Pod Kartuşlar stoklarımızda yer aldığı gibi, Juul 2 Kartuş çeşitleri de stoklarımızda güncel olarak yer almakta ve kampanyalı fiyatı ile satışa sunulmaktadır.

Juul Pod kartuşlar, Juul marka elektronik sigara cihazı için özel olarak tasarlanmış bir tür e-sigara kartuşudur. Juul Pod'lar, kullanıcılara yüksek nikotin içeriğiyle dolu bir buhar sunar ve tek kullanımlık olarak tasarlanmıştır.
Juul Pod kartuşları, çeşitli tatlar ve aromalar sunar. Bunlar arasında nane, meyve ve kahve gibi popüler lezzetler bulunur. Ayrıca farklı nikotin seviyeleri mevcuttur, bu da kullanıcılara seçenekler sunar.

Juul 1 ve Juul 2 kartuşları birbiri ile uyumlu değildir. Juul 2 pod kartuşları 1.7 ml nic içermekte olup, 5.0 nic oranları uluslararası kararlar gereği kaldırılmıştır. Juul Pod kartuşları, cihaza sıkıca takılır ve buharlaştırıcı başlığa yerleştirilir. Kartuşlar, cihazın pilinde bulunan bir ısıtıcı bobin tarafından ısıtılır ve buhar üretilir. Kullanımdan sonra, kartuşlar kolayca çıkarılıp atılabilir.

Juul Pod kartuşları, yüksek nikotin seviyeleri nedeniyle, özellikle gençler arasında popüler olmuştur. Ancak, sağlık uzmanları, yüksek nikotin seviyelerinin bağımlılık, beyin gelişimi ve diğer sağlık sorunları için risk oluşturabileceği konusunda uyarıyorlar.