Gösterilen sonuç sayısı: 3

Vozol Tek Kullanımlık Orijinal Aromalı Puff

Vozol Tek Kullanımlık Orijinal Aromalı Puflar PodTurkey Stoklarında yer almakta olup, kapıda ödeme, hızlı teslimat ve aynı gün gönderi imkanı ile satın alabilirsiniz. Bar 2200 ve 3000 çekimlik en kaliteli ürünler, size çok ilginç bir deneyim yaşatmak için benzersiz ve yaratıcı grafiti tasarımları kullanır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı puflar şimdi Vozol markası ile Türkiye’de.

Vozol Gear 10000 Puff, hafif, taşınabilir ve kullanımı kolay bir cihazdır. Bu cihaz, çeşitli renklerde ve tasarımlarda mevcuttur ve kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Ayrıca, Vozol Puff‘un bazı modelleri, pil ömrünü uzatmak için özel olarak tasarlanmış şarj edilebilir bataryalar kullanır. Vozol 10000 Puff. için bu linki ziyaret edebilir ya da aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Vozol Puf Bar2200 Banner

625 
Vozol Star Dijital 12000 Sigara Sipariş ver - PodTurkeyVozol Star Dijital 12000 Sigara modeli PodTurkey sitemizden satın al
675 
Vozol Gear 10000 Disposable Vape BarVozol Gear 10000 Çekim Disposable Puff - Yeşil Kapaklı Aroma
575 

VOZOL, 2018'in sonunda doğan yeni bir vape markasıdır. Gelişmiş üretim teknolojisini, birinci sınıf Ar-Ge ve yönetim ekibini entegre ederek, dünya çapında yetişkin sigara içenlerin yaşam kalitesini yükseltmek için daha sağlıklı ve yenilikçi çözümler sunmaya kendini adamıştır. Ağızlık, gelişmiş boğaz vuruşu için ideal olan ergonomik olarak tasarlanmıştır ve her inhalasyon hissinden tamamen memnun kalacaksınız. 2200 ve 3000 Puff, 1100 mAh pil performansına sahip bu özel ürün. 6.5 ML ve 8 ML Salt likit dolu haznesi ile sizlere sunulmuştur.

Orjinal Vozol Puff Çeşitleri Kampanyalı Fiyatı ile PodTurkey Adresinde

Vozol Puff, bir elektronik sigara veya elektronik nargile olarak da bilinen bir cihazdır. Bu cihaz, esansiyel yağlar, nikotin veya diğer maddelerin buharlaştırılması yoluyla tüketilmesine izin verir. Vozol Puff, kullanıcıların buharlaştırılmış maddeleri soluyarak tüketmelerine olanak tanır.

Vozol Puff, pod sistemli bir elektronik sigara cihazıdır. Bu cihaz, önceden doldurulmuş podlar kullanır ve bu podlar, cihazın içindeki batarya tarafından ısıtılır. Bu sayede, pod içindeki esansiyel yağlar veya nikotin buharlaştırılır ve kullanıcının tüketmesi için hazır hale gelir.

Yüksek kaliteli Puff markası olan Vozol, elektronik sigara veya elektronik nargile kullanıcıları için bir seçenek olabilir. Ancak, kullan at ürünleri kullanırken mutlaka normal sigarayı bırakma eğiliminde olmanız ve bu amaçla bu ürünleri kullanmanız son derece önemlidir.

Vozol Puff Şarj Etme - Vozol Kaç Dakika Şarj Olur?

Tekrar şarj edilebilme özelliğine sahip olan Vozol Puff cihazları altında yer alan ışık yanıp sönüyorsa şarjı bitmiş demektir. Bu noktada Type-C kablosu ile şarj edebilir ve tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Burada dikkat edilmesi gereken bir hususu belirtmek isteriz ki, direkt prize bağlı şekilde KESİNLİKLE şarj etmeyin! Zira cihazın kilitlenmesine ve asla şarj almamasına neden olabilirsiniz. Peki nerede şarj etmeliyiz? Kullandığınız kişisel Powerbank ile şarj edebilirsiniz. Eğer bir powerbank'ınız yok ise, Notebook, Leptop, Macbook gibi bilgisayarlar üzerinden şarj etmenizi öneriyoruz.

Şarj süresi hakkında da bilgi vermemiz gerekirse tam dolum için 45 Dakika gibi bir sürede şarj olmaktadır. 45 dakika beklemenize gerek olmadan da çıkartabilir ve kullanıma devam edebilirsiniz.

Eğer Vozol yanık tadı geliyorsa, likit bittikten sonrada çekim yapmaya çalıştığınızı gösterir ve pamuk işlevselliğini kaybetmiş demektir. Bu durumda kesinlikle likit ekleyerek kullanmaya çalışmayın. Zira bu sağlığınız açısından risk teşkil etmektedir. Yapmanız gereken tek şey yeni cihaz almanız.