VitaCig ® S-Edition Ürün Kategorisi

Vitacig S Edition Ürün Kategorisi

Vitacig Nikotinsiz harika bir model olan Vitacig podturkey3.net stoklarımızda yer almaktadır. S Edition Collection modeli. Kapıda Ödeme Avantajı ve aynı gün kargo gönderisi ile hemen sipariş verebilirsiniz. Pod Türkiye en kaliteli cihaz modelleri stoklarımızda. VitaCig® S-Edition. Klasik Koleksiyonu ihtiyaçlarınızı olabildiğince karşılayacak şekilde geliştirmek ve genişletmek için oluşturulmuştur. Hepimiz her gün duyguları deneyimliyoruz, insan olmanın kaçınılmaz bir parçası ve mutluluğumuz, sağlığımız ve refahımız üzerinde ciddi bir etkisi var. Bir Cihaz toplam 200 çekim kullanıma sahiptir.
S-Edition aroma terapötik karışımlarının her biri, ruh halinizi geliştirmenize, enerjiyi dengelemenize ve derin bir refah duygusuna yardımcı olmanıza yardımcı olan eşsiz bir vitamin, uçucu yağ ve diğer bileşen kombinasyonuna sahiptir.

2020 ve 2021 yılları arasında satışı ve satış sonrası müşteri memnuniyeti en yüksek olan Juul ve Juul Pod Kartuş cihazlarını inceleyebilir ve Pod Turkey güvencesi ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

VitaCig nedir?

VitaCig®, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış benzersiz bir tütün içermeyen, nikotin içermeyen vitamin ve uçucu yağ soluma, aromaterapi cihazıdır. Vitacig'in benzersizliği, doğal aromatik bitki ve bitkileri kullanma bilgisi ve asırlık deneyimini sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürme arzusuyla birleştiren formülasyonunda yatmaktadır.

VitaCig Disposable nasıl kullanılır?

Kullanımı son derece kolay! Herhangi bir yağı karıştırmaya, şarj etmeye, yeniden doldurmaya veya herhangi bir düğmeye basmaya gerek yoktur. Sadece ambalajı çıkarın ve teneffüs etmeye başlayın. Nikotin yok. Telaşa gerek yok.

Ev çöpüne atmayın. Elektronik bir imha tesisinde imha edin.

Önemli Bilgilendirme

VitaCig cihazları ilaç, vitamin veya diyet takviyesi olarak kullanılmamalıdır. Herhangi bir yan etki veya olası yan etki yaşıyorsanız, ürünü derhal kullanmayı bırakın ve sağlık uzmanınıza danışın. Bu ürünün yanlış kullanımı ve / veya tüketiminden kaynaklanabilecek olumsuz etkilerden dolayı bizi tazmin etmeyi kabul edersiniz. Çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Astım ve alerjiniz varsa VitaCigs'ten kaçının. Hamileyseniz veya emziriyorsanız kullanmayın.