Juul Elektronik Sigaraya Başlayacaklara Tavsiyeler

Elektronik sigara; tütün ürünlerine göre daha sağlıklı ve daha ekonomik olmasından ötürü tercih edilebilen bir mekanizma olarak adlandırılmaktadır. Ancak bu mekanizmaya dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin birtakım önerilere kulak vererek; elektronik sigara tercihlerini bu yönde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlk olarak iyi bir başlangıç yapmak adına uzun ömürlü bir elektronik sigara tercih etmek önemli bir yapıda yer alan bir detaydır.

Yeni Juul Kullanıcılarına Önemli Tavsiyeler

  • Elektronik sigara kullanımında nikotin oranını içerisinde barındıran likit kullanımında etkili tercihlerde bulunmak gerekmektedir. Tütün ile elektronik sigara likitlerinin nikotin oranları mukayese edilerek gerekli alımlar gerçekleştirilmelidir.
  • Elektronik sigaraya yeni başlayan kişilerin; bu cihazları sigara gibi çekmemeleri gerekmektedir. Ateşleme tuşuna bastıktan sonra yumuşak bir biçimde 3-4 saniyelik bir çekiş işlemi uygulamaları durumunda tam verim elde edebileceklerdir.
  • Elektronik sigara kullanıcılarının her zaman yedek coil bulundurmaları tavsiye edilmektedir. Coil kalitesi zaman içerisinde düşeceğinden ve buhar elde etme durumu da azalacağından ötürü Juul elektronik sigara cihazlarından alınacak olan keyif azalacaktır. Bu tip bir durumla karşı karşıya kalındığında yedek coilin devreye sokulması gerektiği anlaşılacaktır.
  • Yedek coilin takılması durumunda Juul elektronik sigara cihazlarının hemen kullanılması halinde; ağızda yanık tadı meydana gelebilmektedir. Bu durumun önüne geçmek adına maksimum 10 dakika gibi bir süre beklemek gerekebilmektedir.
  • Juul elektronik sigaraya yeni başlayan kişilerin ilk birkaç gün boyunca yoğun kullanımı normal bir durum olarak karşılanabilmektedir. Bu durumun düşük nikotine bağlı olduğundan dolayı herhangi bir mahsuru olmadığı belirtilebilmekte ve alışma süreci olarak da adlandırılmaktadır.
  • Sigarayı bırakma amacı güderek Juul elektronik sigara mekanizmalarına yönelen kişilerin; nikotin konusunda herhangi bir problem yaşamamaları için nikotin oranlarını hızlıca düşürmemeleri tavsiye edilmekte olan bir durumdur. Nikotini belli süreler halinde düşürerek; var olan bağımlılıktan daha etkili ve kusursuz bir biçimde kurtulabilmek söz konusu olabilmektedir.
  • Juul elektronik sigara kullanımında en önemli detaylar arasında likitler de yer almaktadır. Farklı nikotin seviyelerine sahip ve değişik aromaları içerisinde barındıran elektronik likitlere yönelme konusunda herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Juul Kalitesini Denemek İsteyenler için ilgili kategori olan Juul Cihazlar bölümünü tıklayarak ürünleri inceleyebilir, ya da kartuşlar için Juul Pod Kartuş kategorisini tıklayabilirler. “Juul Elektronik Sigaraya Başlayacaklara Tavsiyeler.” konulu bu makalemiz ile ilgili soru ve değerlendirmelerinizi konu altında ki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir