Juul Pod Cihazını Diğer E-Sigara Cihazlarından Ayıran Özellikler?

Juul Pod Cihazını Diğer Elektronik Sigara Cihazlarından Ayıran Özellikler Nelerdir? Kalitesi ve Pod Kartuş yapısını inceleyelim. Juul Kalitesi ve Farkı nelerdir? Şimdi inceleyelim.

Juul Pod cihazlarının diğer elektronik sigara cihazlarından farkları, aynı zamanda elektronik sigara sektörünün hangi yönde gelişim gösterdiğini de bir kez daha gözler önüne sermektedir. Zira adından da anlaşılacağı üzere Juul Pod, özellikle son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektronik sigara sektöründe yaşanan son gelişmelerin sonucu olarak piyasaya sürülen bir e-sigara cihazıdır.

Bilindiği üzere ülkemizde de son 5 yıldır giderek popülerleşen elektronik sigaralar, teknolojik gelişmelerden daha da nasibini alarak farklı bir boyuta evrilmiştir. Pod cihazlar olarak adlandırılan bu elektronik sigara cihazlarının geleneksek e-sigaralardan büyük oranda farklılık gösterdiklerinin altının çizilmesi gerekir.

Ayrıca Juul Pod başta olmak üzere elektronik sigara sektöründe faaliyet gösteren diğer pod özellikli cihazlar, sektörün geleceği olarak görüldüğünden bu markanın kısa zaman sonra elektronik sigara pazarını domine edeceği tahmin edilmektedir.

Genel itibarıyla karşılaştırma yapıldığında geleneksel elektronik sigaraların;

Atomizer, Coil, Mod ve Tank gibi parçalardan oluştuğu bilinmektedir. Bu parçaların her biri kullanıcı için ayrı bir soru işareti yaratmaktadır. Çünkü düzenli kullanımda geleneksel atomizere sahip elektronik sigaralarda coil değişiminin zahmetli olması ve günümüzdeki tüketicilerin bu can sıkıcı uygulamalarla uğraşmak istememesi Juul Pod gibi yenilikçi cihazları daha popüler bir hale getirmiştir.

Juul Pod esasında ultra taşınabilir sistemler sınıfına girmektedir. Elektronik sigaraların geleceği olarak görülen bu sınıfın kullanıcılarına sunduğu temel fayda ise daha az kullanım ile fazla nikotin alımı sağlamaktır. Bu özelliğe bağlı kalınması için tasarlanan Juul Pod kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklı özellikleriyle elektronik sigara dünyasına yeni başlayanlar ya da bu alanda tecrübeli olanlara cazip seçenekler sunmaktadır.

Juul Pod elektronik sigara cihazlarının piyasada uzun bir süre popüler kalan ancak son yıllarda gözden düşen geleneksel elektronik sigaralardan farklarını şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır:

⦁ Juul Pod, diğer geleneksel elektronik sigaralara göre çok daha kolay taşınabilirlik ve kullanılabilirlik sağlamaktadır.
⦁ Geleneksel e-sigaralarda atomizere uygun coil değişimi ile uğraşılırken Juul Pod ile sadece pod yani kartuş değiştirerek elektronik sigara keyfinizi kolaylıkla sürdürebilir hatta kesintisiz bir hale getirebilirsiniz.
⦁ Coil değişimin yanında likit değiştirme zorunluluğu da olmadığı için Juul Pod diğer elektronik sigaralara göre çok daha zahmetsiz ve de hijyenik bir kullanım tecrübesi sunmaktadır.
⦁ Juul Pod sadece 14 gram ağırlığı ile rahat taşınabilir ve estetik olarak göze daha hoş gelen bir tasarıma sahiptir.
⦁ Juul Pod güç olarak geleneksel elektronik sigaralara göre daha düşük olsa da buhar performansı konusunda son teknolojiyi kullanması sebebiyle tatmin edici bir düzey sağlamaktadır.
⦁ Geleneksel elektronik sigaralara göre daha ekonomiktir.
⦁ Juul Pod sahip olduğu eşit buharlaştırma teknolojisi sayesinde elektronik sigara kullanıcılarına benzersiz bir buharlama seçeneği sunmaktadır.
⦁ Juul Pod e-sigara cihazlarında, diğer elektronik sigaralarda sıklıkla yaşanan ve can sıkıcı olarak görülen likit akması gibi bir problem bulunmamaktadır.
⦁ Juul Pod cihazlar, sektörde yer alan diğer elektronik sigaraların aksine ateşleme tuşu bulundurmadığından benzersiz bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Damak tadınıza uygun aromalarla buhar keyfi için yapmanız gereken sadece nefes çekmektir. Juul Pod kurulumu ve kullanımı bu kadar basit bir cihazdır.

Juul E-sigaraların Çeşitleri Nelerdir?

Juul elektronik sigara cihazlarının çeşitleri, elektronik sigara dünyasında birbirinden farklı tecrübelere sahip ve birbirinden farklı talepleri olan kullanıcı profillerine hitap etmesi adına özel olarak tasarlanmıştır. Bu noktada geniş bir çerçevede her türden talebi karşılayacak özelliklere sahip olarak üretilip piyasaya sunulan Juul elektronik sigaralar PodTurkey2 bağlantı adresine sahip internet sitemiz üzerinden 4 farklı modelde satışa çıkarılmaktadır.

Avrupa ve Amerika’da elektronik sigara sektörünü alt üst eden ve satış rekorları kıran Juul Pod elektronik sigaralar Türkiye’de de şu şekilde elektronik sigara sevenler ile buluşturulmaktadır:

⦁ Juul Starter Kit USA Versiyon ( Juul Başlangıç Seti Amerika Modeli )
⦁ Juul Starter Kit UK Versiyon ( Juul Başlangıç Seti İngiltere Modeli )
⦁ Juul Gümüş Renkli Cihaz
⦁ Juul Siyah Renkli Cihaz

Türkiye elektronik sigara sektörüne de hızlı bir giriş yapan ve kısa sürede en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen Juul Pods, her geçen gün sektördeki popülerliğini arttırmaktadır. Henüz 4 farklı ürün olarak satışa sunulan Juul elektronik sigara cihazları farklı tipteki kullanıcılara hitap etmektedir. Bu bağlamda size en uygun Juul e-sigara cihazını satın almak için internet sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Sigaraya yeni başlayanların tercih etmesi gereken Juul Pod cihazları, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de elektronik sigara ile yeni tanışan kişilerin kullanımına sunulan “Starter Kit”lerden oluşmaktadır. Türkiye’de iki farklı starter kit yani başlangıç setini piyasaya süren Juul markası, bu konuda tercihi müşterilerinin keyfine bırakmıştır.

Dolayısıyla elektronik sigaraya yeni başlayan biri olarak dilerseniz Juul Amerika versiyonunu, dilerseniz de Juul İngiltere modelini tercih edebilirsiniz. Bu iki model arasında cihaz açısından hiçbir fark bulunmamaktadır. İki farklı modelin arasındaki tek fark podlarda bulunan yani kartuşun içinde yer alan likitin içerdiği nikotin oranıdır. %5, %3 ve %1,7 olarak farklı nikotin oranlarına sahip olan bu modellerden dilediğinizi tercih edebilir ve Juul kalitesiyle elektronik sigara içmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Juul Pod Kartuşlarının Aromaları Nelerdir?

Juul Pod kartuşlarındaki likit aromaları, ağzının tadını bilen elektronik sigara kullanıcıları tarafından da yoğun bir şekilde araştırılmaktadır. Zira elektronik sigara kullanma deneyimini büyük oranda etkileyen en önemli faktörlerden biri olan likit aroması, aynı zamanda buhar keyfini de etkilemesi bakımından büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda Juul Pod yani kartuşlarında bulunan ve kullanıcıların damak zevklerine uygun olarak üretilip satışa sunulan likit aromaları şunlardan oluşmaktadır:

⦁ Juul Alpine Berry
⦁ Juul Aplle Orchard
⦁ Juul Cucumber
⦁ Juul Flavor Mutlipack 4’lü kartuş
⦁ Juul Fruit
⦁ Juul Glacier Mint
⦁ Juul Klasik Tobacco
⦁ Juul Golden Tobacco
⦁ Juul Mango
⦁ Juul Mentol
⦁ Juul Mint
⦁ Juul Vanilya
⦁ Juul Virginia Tobacco
⦁ Juul Royal Creme

Juul Pod Ödeme Seçenekleri ve Avantajları Nelerdir?

Juul pod elektronik sigara zengin ödeme seçenekleri ve avantajları juulturkiye.net bağlantı adresine sahip internet sitemizden bu cihazları sipariş eden bütün müşterilerimizin yararlanabileceği cazip imkanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda Türkiye pazarına hızlı giren Juul Pod Kartuş kampanyalarından yararlanarak ülkenin dört bir yanında kapıda ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ile taksit imkanın sunulduğu Juul pod e-sigara cihazlarından dilediğiniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz. Bunun yanında İstanbul içinde motorlu kurye ile hızlı ve güvenilir teslimat imkanı da sunulmaktadır. Söz konusu motorlu kurye teslimatı yalnızca İstanbul ili ile sınırlıdır. Uygun fiyat seçenekleri ve hediye kartuş fırsatlarını kaçırmamak için internet sitemiz üzerinden hemen sipariş verebilir ve kısa sürede tamamen orijinal Juul elektronik sigaranıza kavuşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir