Juul Türkiye Yeni Tasarım ve JuulTR olarak Yeniden Sizlerle

Juul Türkiye Yeni Tasarım ve JuulTR alan adı ile tekrar sizlerle. Kaldığımız yerden yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli satış ile devam ettiğimizi bir kere daha buradan belirtmek istiyoruz. 2020 yılı yeni haftası ile Juul fiyatlarda yaptığımız indirim başta olmak üzere İstanbul içi aynı gün gönderi imkanı ile çalışmalarımıza tüm hızı ile devam ediyoruz.

2020 Yılı Juul Fiyat İndirimleri Başladı

julturkiye.net olarak 2020 yılı başında başlattığımız fiyat indirimleri Juul Pod Kartuş çeşitlerine yansıdığını buradan duyurmak istiyoruz. En çok satışı yapılan Juul Pod Mango serisi 170 TL’den 150 TL’ye çekilmiş olup, diğer pod kartuş çeşitlerinde de aynı indirime gidilmiştir.

2020 yılında herkes sigarayı bıraksın diye yaptığımız bu indirimde, pratik kullanım, şık tasarım ve yüksek kaliteli malzemesi ile üretilmiş olması, başta Avrupa olmak üzere Amerika’da da milyonlarca adet düzeyinde satışı yapılan ve satış rekorları kıran Juul Markası ile tanışmadıysanız, şimdi tanışmanızı öneriyoruz.

Neden JuulTR Sitesinden Sipariş Vermeliyim?

Sektöre yön veren JuulTR firması olarak en önemli çizgimizin yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak olduğunu belirtmek istiyoruz. Klasik sigara alışkanlığından müşterilerimizin kurtulması bizim en büyük başarımız ve müşterimizin mutluluğuna ortak olmamızdır.

Juul Satış Sonrası Verilen Destek

Juul kurulum ve kullanım sırasında müşterilerimize satış sonrası desteğimizi 7/24 sürdüren, alanında uzman ekibimiz her zaman bir telefon kadar yakındır. Satış sırasında Juul Pods kartuş çeşitlerinde size uygun tavsiyelerimiz, kargo ulaşımı noktasında entegrasyon ve müşteri bilgilendirilmesi gibi her noktada sizleri haberdar eden bir sistem bünyemizde tam teşekküllü olarak devam etmektedir.

İstanbul içi Aynı Gün Teslimat İmkanı ile JuulTR Farkı

İstanbul merkezli firmamız, aynı gün teslimat isteyen müşterilerimize aynı gün teslimat imkanı sunmaktadır. Hızlı Motorlu kuryeler aracılığı ile İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelere aynı gün kapıda nakit ödeme imkanı ile gönderim mevcuttur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir