İstanbul Güvenilir Iqos Terea ve Heets Satış Sitesi

istanbul elden ıqos - ıqos kapıda ödeme - ıqos satan yerler podturkey

İstanbul Güvenilir Iqos Terea ve Heets Satış Sitesi

Günümüzde Elektronik sigara kullanıcıları büyük ölçüde arttı. Kullanıcılar arttı ama bir o kadar da dolandırıcı siteleri artmakta. Düşük fiyatlara ürünlerini girerek kullanıcıların gözünü boyamaktalar. Kullanıcılar da haklı olarak ucuza buldukları ürünü arzulamakta ama atladıkları bir nokta var. Kapıda ödeme değilde havale ile gönderim yapacaklarını iddaa eden bu dolandırıcılar parayı aldıktan sonra ulaşımı iptal ediyor ve hiçbir şekilde ulaşamıyorsunuz. Bir hak iddaa ettiğinizde ise sonuç almak neredeyse imkansız. Bu sebeple sipariş verenlerin önceliği kapıda ödeme olmalı.

Biz Podturkey sitesi olarak sizlere piyasa değerinde satış sunmaktayız. Çoğu müşterimiz bizim fiyatlarımızın 300 400 tl altı ürünler bulduğunu ve oradan sipariş vereceklerini söylediler. 1 Hafta sonra ise ürünlerinin gelmediğini ve satıcıya ulaşamadıklarını beyan ettiler. Pod kit , Heets Kartuş , Terea Kartuş , Salt Likit , Iqos , Vaporesso , Smok gibi modeller sitemizde bulunmaktadır. Bu marka ve modellerin piyasada fiyatları hemen hemen aynıdır. Fiyatlar arasında 300 tl gibi bir oynama varsa ve piyasa fiyatlarının çok altında satılıyorsa o sitelerden uzak durmanızı öneririz. Özellikle kapıda ödeme gibi bir sistemleri yoksa. 200 300 TL ucuza almak isterken tüm paranız ve üründen olmanızı istemeyiz. 

 

IQOS Terea Kartuş Fiyat Tablosu

Terea Silver 

1700 TL

Terea Sienna 

1700 TL

Terea Yellow

1700 TL

Terea Amber

1700 TL

Terea Purple

1700 TL

Terea Summer

1700 TL

Terea Teak 

1700 TL

Terea Bronze

1700 TL

Terea Turkuaz

1700 TL

Iqos Heet Kartuş Fiyat Tablosu

Heets Silver 

1350 TL

Heets Amber 

1350 TL

Heets Yellow

1350 TL

Heet Purple 

1350 TL

Heets Turkuaz 

1350 TL

Heets Green Zing 

1450 TL

Heets Summer 

1350 TL

Heets Ruby Fuse

1450 TL

Heets Sienna

1350 TL

 

Iqos Terea Kapıda Ödeme Sipariş Ver, ıQOS TEREA PURPLE , terea menthollü podturkey

Tabikide bu ürünler tek bir ülkede üretilmiyor. Heets ve Terea kartuşlar birden fazla ülkede üretildiği için kalite farkları oluyor. Kalite farkı olunca bu durum fiyatlara da yansımakta. Heets Kazakistan, Heets Sırbistan , Heets Kıbrıs vb. Ülkelerde üretilmekte. Sizlerde bu dolandırıcılara bu paraları vererek onların oyunlarına kanmayın. Kapıda ödeme seçeceği olmayan sitelere itibar etmemenizi öneririz.

Iqos Terea ve Iqos Heets Sipariş Nasıl Verilir

İstanbul içi hızlı gönderim ve kargo ile gönderim yapmaktayız. Sizlerden havale yolu ile hiçbir şekilde ödeme istenmemektedir. Kurye ile sipariş verdiğinizde ürün kapınıza kadar gelir ve kontrol ettikten sonra ücretini ödeyebilirsiniz. Kargo ile teslimatta kapıda ödeme mevcuttur. Kargo firması içerisinde ne olduğunu bilmediği için kontrol etme imkanınız olmayabilir. Kargo firması önce parayı alıp sonra ürünleri teslim etmekte. Bu sebeple kargo çalışanına ısrar etmekte bir şey ifade etmiyor. WhatsApp hattımızdan bir sorunla karşılaştığınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Podturkey sitesi 6 seneyi aşan bir hizmet sektörüdür. Dilerseniz müşteri memnuniyeti sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

  • İstanbul TEREA Sigara Satın Al
  • İstanbul IQOS Sipariş 
  • İstanbul içi elden IQOS 
  • İstanbul IQOS Kapıda Ödeme 
  • İstanbul İçi Sigara 
  • Puff Kapıda Ödeme 
  • Türkiye Kapıda Ödeme IQOS
  • Pod Turkey Güvenilir mi 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir