Ramazan Bayramı Kampanyası

Ramazan Bayramına sayılı günler kalmakta. Bizde Podturkey olarak siz değerli kullanıcılarımız için bayrama özel yeni bir kampanya başlattık. Çoğu sigara kullanıcısı artık sigaradan uzaklaşmak istiyor ve bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Günümüz şartlarında dolarında artması ile fiyatlar yüksek gelebiliyor. Fakat bunu bir kereye mahsus alıyorsunuz ve yıllarca kullanabiliyorsunuz . Sizler için hazırlamış olduğumuz kampanyaya gelin hep beraber bir göz atalım.

Kampanyamız yeni başlayanlar için olacak öncelikle. Bir adet elektronik sigara ve yanında istediğiniz bir adet salt likit. Tabiki de kapıda ödeme olarak sipariş verebileceksiniz. Bu siparişinizde tek çeşit olarak sınırlandırmak istemedik ve her tarzdan pod rengi ve her çeşit likit olacak. Son zamanlarda satışında artış gösteren Smok IPX80 Pod Kit sizler için uygun olacaktır. Yanında ise salt likit olarak Saltica Salt Likit önermekteyiz ve çeşitlilik açısından oldukça fazla aroması mevcuttur. Gelin hep beraber kısaca önce Smok Ipx 80 den bahsedelim.

Smok IPX80 Pod Kit

Smok marka bir cihazdır. Smok bildiğiniz gibi oldukça kaliteli Pod Kit üretmekte. Hem ağızdan akciğere hem de doğrudan akciğere çekim destekler ve su geçirmez, toz geçirmezdir. Darbeye dayanıklı ve sağlam bir cihazdır. Dahili bir 3000 mAh pil ile çalışır ve maksimum 80 W çıkışa ulaşabilir, size tam gün vaping ve hızlı şarj sağlar. Harici pil değildir , içerisinde pil vardır.

Saltica Salt Likit 

Saltica Salt likitlerimiz tamamen yurtdışından ithal ve kapalı kutu olarak gelmektedir. Orijinal ürün garantisi ile yıllardır müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Sizlerde seçeneklerdeki muazzam aromalı likitlerden birini seçerek elektronik sigaranızı kullanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için : Ramazan Kampanyası 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir