Juul Likit Çeşitlerinde Yeni Lezzetler Stoklarımızda

Juul Likit Çeşitleri PodTurkey Stoklarında 2021 Blog Yazısı

Juul Likit Çeşitlerinde Yeni Lezzetler Pod Turkey Stoklarımızda yer almakta olup, kampanyalı fiyatı ile hemen sipariş verebilirsiniz. JUUL elektronik sigara ürünleri, piyasadaki en popüler vaping cihazlarıdır ve özellikle gençler ve genç yetişkinler arasında popülerdir. Elektronik sigara içmenin o kadar da kötü olmadığına dair yaygın bir inanç var. Pek çok insan E-sigara içmenin normal sigara içmekten daha az zararlı olduğuna inanıyor, peki bu kadar önemli olan nedir? Maalesef bu bir yanlış algılama. E-sigara konusunda daha fazla araştırma yapılması gerekiyor olsa da, şimdiye kadar yapılan araştırmalar potansiyel olarak zararlı yan etkilere işaret ediyor . Bu makale, aromalı olanlar da dahil olmak üzere JUUL Pod Likit içerisinde bulunan bileşenlere daha yakından bakacak ve nikotin içeriğini sigaranınkiyle karşılaştıracaktır.

JUUL Pod Likit kapsüllerinde hangi bileşenler bulunur?

Merak ediyor olabilirsiniz, bir JUUL bölmesinin içindeki o sıvının içinde tam olarak ne var? Üretici aşağıdaki malzemeleri listeler:

  • Nikotin
  • Propilen glikol ve gliserin
  • Benzoik Asit
  • Aroma Lezzeti

Bunlar e-sigara likiti için oldukça standart içeriklerdir. Ne yaptıklarını anlamak için bu bileşenlere biraz daha yakından bakalım:

Nikotin , kan basıncınızı ve kalp atış hızınızı hızlandıran kimyasal bir bileşik ve bağımlılık yapan bir uyarıcıdır.
Propilen glikol , nemi ve lezzeti korumaya yardımcı olan sıvı bir katkı maddesidir. E-sigara üreticileri, ısıtıldığında buhar üretmeye yardımcı olmak için onu meyve suyuna ekler.
Gliserin ayrıca buharın üretilmesine yardımcı olur. Yoğunlaştırıcıdır, bu nedenle daha kalın bulutların oluşmasına yardımcı olur. Ancak denge sağlamak için genellikle propilen glikol ile karıştırılır.
Benzoik asit , genellikle koruyucu olarak kullanılan bir gıda katkı maddesidir.

Ayrıca THC veya tetrahidrokanabinole de dikkat etmelisiniz. THC, marihuanada “yüksek” bir his üreten psikoaktif zihin değiştiren bileşiktir.

JUUL, THC içeren kapsüller satmasa da, diğer şirketler bir JUUL cihazına sığabilecek marihuana kapsülleri satmaktadır. Ayrıca, THC yağları eklemek için bir JUUL bölmesini kırmanın yolları vardır.

Bir vaping bölmesi teklif edilirse, THC yağlarıyla değiştirilip değiştirilmediğini bilemeyebilirsiniz.

Juul Pod Kapsülleri Hakkında Blog Yazımız
Juul Pod Kapsülleri Hakkında Blog Yazımız

Juul Aromalı Likitlerin Durumu Ne Olacak?

Yukarıda ana hatlarıyla belirtilen malzemelerle likit içeren, ancak kullanıcıları daha çekici hale getirmek için ek aromalar eklenmiş kapsüller.

JUUL Labs mango, meyve karışımı ve crème brûlée gibi aromalı ürünler satardı. Ancak üretici , Trump yönetiminin aromalı vape ürünlerini yasaklamayı düşündüğünü açıkladıktan sonra 2019’un sonlarında bu tatları satmayı bıraktı . Birçok uzman, tatların çekiciliğinin popülaritesini artırdığından endişe duyuyordu ve anketler, gençlerin tatları sevdiğini gösterdi.

Dünya Genelinde En Çok Satışı Yapılan Juul Pod Çeşitleri

Özetle Juul Likit Çeşitleri Hakkında Genel Detaylar

JUUL kapsülleri, nikotin dahil olmak üzere çeşitli farklı bileşenler içerir. Bir JUUL kapsülündeki nikotin içeriğinin yaklaşık 20 sigaraya eşdeğer olduğu tahmin edilmektedir.

JUUL kapsülleri ayrıca propilen glikol, gliserin ve benzoik asit gibi diğer bileşenleri de içerir. JUUL, THC içeren kapsüller satmasa da, THC yağları eklemek için bir kapsülü kırmanın yolları vardır. Juul Kendi Podları ile kullanıldığında, diğer cihazlara göre oldukça başarı göstermekte olup, kullanıcılar tarafından da büyük bir memnuniyet ile karşılanmaktadır.

Tüm Soru ve değerlendirmelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Sorularınıza cevap vermekten büyük mutluluk duymaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir