Yeni Elektronik Sigara 2021 Fiyatları

Yeni Elektronik Sigara 2021 Fiyatları - Juul ve iQos

Juul ve iQos Elektronik Sigara çeşitlerinin satışını yapan PodTurkey özel Renk Seçenekleri ile 2021 yılı itibari de ile Stoklarımızda yer almaktadır. Elektronik Sigara online satış yapan firmamız 5 yılını tamamlamakta olup, 2021 yılı itibari ile de yeni modeller ve en çok beğenilen iQos Cihaz modelleri ve Juul Starter Kit çeşitlerinin satışlarına devam etmektedir. Ayrıca, Tek kullanımlık Puff Bar Plus modelleri ve zengin lezzet içeriğine sahip, ithal orijinal Salt Likit çeşitleri de aktif olarak satışı sürdürülmektedir.

2021 Elektronik Sigara Kampanyalı Fiyatlar PodTurkey Sitesinde

Özellikle iQos Cihazlar üzerinde benzersiz kampanyalar oluşturarak en uygun fiyat politikasını benimseyen podturkey.info elektronik sigara satış sitemizde, iQos 3 Duo cihazlarında fiyat indirimine gidilmiş olup, uygun fiyat seçenekleri ile ilgili sayfamızdan hemen kapıda ödeme avantajı ile sipariş verebilirsiniz. iQos 3 Duo modellerinde tüm renk seçenekleri de mevcut olup, size en uygun renk seçeneğini İstanbul içi aynı gün kurye imkanı ve İstanbul dışı kapıda ödeme seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

2021 PodTurkey elektronik sigara kampanyalı fiyatlar sizleri bekliyor

iQos Heets Fiyat Değişkenliği Sebepleri Nedir?

2020 yılı başlangıcında yaşanan COVID-19 sürecinde yaşanan tedarik sorunları, özellikle iQos Heets ürünlerinde fiyat artışları yaşatmıştır. Tedarik sorunları belirli zamanlarda normale döndüğünde fiyatlarda normal seyrine alınmakta olup, bu değişiklik sitemiz yada firmamızla ilgili olmadığını belirtmek isteriz. Bu noktada önerimiz, sitemizi takip ederek, genel olarak yasakların olmadığı süreçte sipariş vermeniz ya da bizleri arayarak tedarik sürecinin normal zamanlarını sormanız olmaktadır.

Juul Modellerinde Fiyat Değişikliği Olacak mı?

2021 tarihi itibari ile Juul cihazlar ve Juul Pod Fiyat değişikliği gündemimizde yer almamakla birlikte, belirli aralıklarla podturkey.info olarak kampanya yapmaktayız. 200 TL ve 220 TL bandında olan Juul Pod Kartuş çeşitleri, ülkemizde döviz alanında dolar ve euro nun yüksek olması sebebi ile belirlenmiştir.

Uygun Fiyatlı Orijinal Juul ve iQos Elektronik Sigara Nereden Alabilirim?

İstanbul merkezli podturkey.info satış sitemizden tüm ürünlerimizi inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Türkiye’de mağaza satışlarının olmaması her ne kadar güven sorunu yaşatmış olsa da, bu sorunu ortadan kaldıran ve güven oluşturan İstanbul içi motorlu kurye ile elden teslim etme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca orjinal ürün garantisi sunan firmamız, satış sonrası kurulum ve kullanım desteği de sağlamaktadır. Juul sigara şık ve benzersiz tasarımı ve pratik kullanım yapısı ile PodTurkey stoklarımızda mevcut olup, Türkiye’nin her yerine kapıda ödeme imkanı ile gönderimi sağlamaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir