Juul Nedir? Özellikleri ve Diğer Cihazlardan Farkı

Juul markası elektronik sigaraların en popüler markasıdır. Juul elektronik sigaraları ile ilgili en güzel özellik ergonomik bir tasarıma sahip olmasıdır. Normal sigaralar gibi parmaklarınız arasında tutabilirsiniz ve dudaklarınızın arasında tutabilicek kadar hafiftir. Fakat unutmamanız gereken Juul elektronik sigarası normal sigaradan biraz daha ağırdır dikkatli olmazsanız ağzınızdan düşebilir. Bu harika ürünü diğer markalarla karşılaştırıldığında en hafif ve en güzel tasarıma sahip elektronik sigaradır. Yüksek bir maliyeti olan Juul pod elektronik sigaraları günümüzde çok popüler olmuştur. Elektronik sigaranın yol açtığı zararlardan dolayı hükümet elektronik sigarayı ortadan kaldırmak isterken tüm dünyada yeni ve iyileştirilmiş tasarımlarıyla elektronik sigara üretimi devam etmektedir. Diğer markalarda ki elektronik sigaraların bir çok malzemesi bulunmaktadır. Juul markasında tamda bunun aksine tek kullanımlık kartuş likit kullanılmaktadır.

Juul Pod Sistem Özellikleri ve Farkı

Juul Pod sistem cihaz, usb ile şarj edilebilir bir cihazdır. Juul markası diğer markalardan gelen müşteri şikayetlerini göz önünde bulundurarak üretime geçilmiştir. 

Yanma , bozulma ve patlama gibi bir çok zararlı yönü olan diğer markaları ortadan kaldırarak yepyeni döneme imza atmıştır. Diğer markaların aksine bu cihazda nikotin derecesini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Yeni bir tasarım olan Juul elektronik sigaranın görüntüsü flash belleğe benzemektedir. Hafifliği ve taşıma kolaylığı çok fazladır. Şarj aletleriyle kısa sürede Juul elektronik sigarayı şarj etmeniz mümkündür. Normal elektronik sigaralarda sıcaklık kontrolü mekanik bir tuşla sağlanırken Juul elektronik sigarasında mekanik bir tuşa gerek duyulmaz sıcaklık kontrolü her zaman hazır olmaktadır. Bu elektronik sigaranın içinde hiçbir şekilde katran ve nikotin bulunmamasından dolayı normal sigaranın bütün olumsuz yönlerini ortadan kaldırmayı başarmıştır. Bu nedenle eğer sigarayı bırakmak istiyorsanız Juul elektronik sigarası ile kolayca bırakabilirsiniz. Diğer elektronik sigaralar gibi patlama , ısınma ve bozulma gibi herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Juul elektronik sigaralara göre normal elektronik sigaraların kullanımı daha zor olmaktadır.

Eski elektronik sigaraların görüntüsü hem çok ağır hemde çok kaba bir şekile sahip. Bu zorluklardan dolayı insanlar elektronik sigarayı bırakıp yeniden normal sigaraya içmeye başlamışlardı. Tam da bu sırada Juul elektronik sigaraları diğer firmalarda ki elektronik sigaraları kullanıp olumsuz geri dönüş yapan bireylerin şikayetlerini inceleyip o olumsuzlukları ortadan kaldırıp insanları daha sağlıklı bir yaşam biçimine itecek olan elektronik sigarayı tasarlamaya karar verdiler.

Diğer markaların elektronik sigaralarına nazaran daha şık ve hafif tasarımı olan Juul elektronik sigaralarını sizde ilk görüşte ne kadar kaliteli olduğunu anlayacaksınız. Eğer sigarayı bırakmak ve kaliteli bir elektronik sigara satın almak istiyorsanız Juul elektronik sigaralarını tercih etmenizi tavsiye ederiz. Elektronik sigara ilk olarak yurt dışında üretilmeye başlayıp 2008 yılında Türkiyeye gelmiştir. İlk zamanlarda pek fazla kullanılmayan elektronik sigara son 2-3 yılda popüler olmuştur.

Juul Nedir? Özellikleri ve Diğer Cihazlardan Farkı” başlıklı bu makalemizde sizde heyecanla bu ürüne bizim gibi hayranlık duyduğunuzu düşünüyoruz. Hemen Sipariş Vermek için ; Juul Türkiye Cihazlar kategorisini tıklayarak sipariş verebilir, Juul Pod Kartuşlar için ise Juul Podlar ürün kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir